Serdecznie witamy!
 
Tyrolska Zagroda - Karpacz

... w Tyrolskiej Zagrodzie!

Białe szaleństwo w Karkonoszach
Obserwatorium na Śnieżce zimą
Fun,fun,fun

Korzyści dla Państwa i Państwa całej rodziny:

  • Komfortowe mieszkanie z aneksem kuchennym umeblowane w bardzo rodzinnym stylu - oferuje Państwu dużo miejsca do wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu.

  • Apartament "Tyrolska Zagroda" usytuowany jest w bardzo spokojnej dzielnicy i tylko 1,8 km dzieli nas od centrum miasta Karpacza, gdzie znajduje się sztucznie naśnieżany stok "Kolorowa". W podobnej odległości znajduję się kompleks stoków narciarskich na górze Karpatka. Niespełna 6km od nas znajduje się kolejka linowa na Kopę, gdzie znajduję się centrum narciarskie Karpacza. Oddalony od nas o 150 m przystanek autobusowy daje możliwość dotarcia do Karpacza Górnego, a także innych wspaniałych stoków narciarskich położonych w Szklarskiej Porębie i u naszych czeskich sąsiadów.


  • Służymy zawsze pomocą przy organizowaniu wyjazdów na narty, wyborze stoków narciarskich oraz przy uzyskaniu informacji o warunkach narciarskich w okolicy. 

  • Jeśli znudzą się Państwu narty, to mogą Państwo popróbować jazdy na sankach, która sprawia zawsze wiele radości zarówno dużym, jak i małym.

  • Możliwy jest pobyt zwierząt domowych po uprzednim zapytaniu (15 zł/dzień).

 

Sypialnia
Pokój dzienny

Życzymy Państwu wspaniałych, spokojnych dni i niesamowitych przeżyć podczas urlopu, który spędzą Państwo w naszych progach.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem!
Tomasz, Emilia i Maksymilian Luty


APARTAMENT TYROLSKA ZAGRODA
ul. Brzezie Karkonoskie 18
58-540 Karpacz
Tel. +48 prefiks 75 76 16 252
Tel.  +48 601 774 828
e-mail: Luty 2000@go2.pl

Nasza rodzinka